Müşteri Yorumları

İlkay AYHAN
İlkay AYHAN

Biz kadınların hayatını gerçek anlamda kolaylaştıran bir çok ürünü içerisinde barındıran, şirin ve çok faydalı bir dükkana ait bu site,. Rize merkezden uzak olanlar için çok iyi olmuş. Farklı illerdeki hanımlar da artık bu muhteşem ürünlere bir tık kadar uzaktalar :) İmkanı olan Rize'de dükkanı ziyaret edip Güven beyle mutlaka tanışmalı, gerçekten eşine bir daha rastlayamayacağınız nitelikte biri :) Dega Pratik iyi ki var, hep var olsun inşallah..


Bahri Kaynak
Bahri Kaynak

Farklı ürünleri biraraya getiren başarılı bir site olmuş


Cemal
Cemal

ürünler çok güzel hangisini alacağımı şaşırdım iyi ki böyle bir dükkana rastladım yurt dışında gördüğüm bir çok ürün bu dükkanda hemde uygun fiyatlara


UĞUR CAN KARAALİ
UĞUR CAN KARAALİ

Hayatımız yeterince kadar kabus olurken bir gün rize merkez ilinde dolaşır iken Dega Pratik Ürünleri adında bir iş yeri görüp, İnternet ortamında yüksek fiyatlarla satılan ürünler burada yarı fiyatına satılması öncelik dikkatimi çekti ve uzun yıllardır aradığım ürünü orada buldum . Ayrıca Esnaf Sahibi olan Güven Duman ile Sıcak ve Memnun duyucu sohbetler ve detaylı bilgi sahibi oldum. Karaali Holding A.Ş olarak telefonlaşarak hatta İnternet ortamından alışveriş işlevimiz devam etmektedir. Kalite ürün ve sağlıklı kullanım için sizleri Dega Pratik İş yerini tavsiye ediyorum.


Ünal Birinci
Ünal Birinci

Ürünlerinizi beğendim. internetten almak yerine mağazanızda deneyerek görüp almak benim için daha iyi bir tercih oldu. Diyaloğunuz da çok iyi. Başarılar dilerim. İlginiz için teşekürler.


Serap
Serap

Dolap içi askılıklardan aldım çok pratik çok kullanışlı


Nuriye
Nuriye

Ürünler çok güzel, heryerde bulunamayan ama bir o kadar gerekli ürünler dega pratik ürünler sitesinde mevcut. Çok başarılı


Özlem
Özlem

Pencil diye pratik cam silme ürünü aldım.Pencerelerimi çok kolay bir şekilde siliyorum.Herkese tavsiye ederim.Ayrıca ürünün yedekleri de var.Dega pratik ürünler ailesine teşekkür ederim.


Serpil
Serpil

Ürünleriniz kullanışlı ve kaliteli sizi tercih ettiğim için çok mutluyum.Degapratik ailesine sonsuz teşekkürler


Sizde Yazın